Meklēšanas rezultāti

Aicinām Tevi pētīt profesijas patstāvīgi! Šajā resursā apkopoti ieteikumi un materiāli, kas Tev palīdzēs Ēnu dienās, skolu projektos, tiekoties ar dažādu profesiju pārstāvjiem vai patstāvīgi pētot profesijas.
Lai varētu salīdzināt dažādu izglītības iestāžu piedāvājumu, kā arī izvēlēties savām prasībām un iespējām vispiemērotāko mācību iestādi, noskaidro atbildes uz šajā resursā apkopotajiem jautājumiem.
Jaunieši mēdz uzdot sev jautājumus, kas saistīti ar profesijas izvēli. Resurā atradīsi informāciju, kas varētu palīdzēt Tev rast atbildes uz karjeras izvēles jautājumiem.
Tu pats vari kļūt par uzņēmēju! Uzsākot uzņēmējdarbību, jautājumi var būt daudz un dažādi, tāpēc šajā resursā sniegsim tev ieskatu tēmās, kas būtiskas tieši sava biznesa veidošanas sākumā.
Pašizpētes rīks ir palīglīdzeklis karjeras atbalsta nodrošināšanā pusaudžiem un jauniešiem. Rīks iekļauj 4 karjeras izvēles testus. Interešu laboratorijā izmēri savu interesi par dažādām jomām. Vērtību svērtuvē noskaidro, kādā darba vidē Tu jūties vislabāk. Spēju detektorā novērtē, kuras ir Tavas jaudīgākās spējas. Karjeras iespēju diagnostikā atklāj, kādas profesijas Tev patīk vislabāk.
SkillsLatvia ir nacionāla līmeņa profesionālās meistarības konkurss profesionālās izglītības audzēkņiem. Šajā resursā video seriālā vari iepazīties ar konkursā pārstāvētajām profesijām.