Latvijā darbojas vairāki degvielas tirdzniecības uzņēmumi. Ieskatam par darba iespējām un profesijām iepazīstinām ar vienu no tiem.

Statoil Latvija ir vadošais autotransporta degvielas tirgotājs.  No 2016. gada 1. aprīļa SIA “Statoil Fuel & Retail Latvia”  juridiskais nosaukums ir mainīts uz SIA “Circle K Latvia”. Tas ir pirmais solis zīmola maiņas procesā, kas turpināsies līdz 2018. gadam. Jaunās “Circle K” degvielas uzpildes stacijas būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar turpat 15 000 Circle K ērtas iepirkšanās veikaliem un degvielas uzpildes stacijām, kurās tiek nodarbināti  100 000 aizrautīgu mazumtirdzniecības darbinieku.

Latvijā Statoil darbojas kopš 1992. gada. Uzņēmums izceļas ar augstu apkalpošanas kultūru,  ar profesionālu un personisku servisu, augstām drošības un ētikas prasībām, kā arī saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi.  

Uzņēmums vecāko klašu skolēniem un studentiem vasarā piedāvā  prakses iespējas degvielas uzpildes stacijās. Savukārt augstskolu studentiem vasaras prakses iespējas ir uzņēmumā birojā.

Vairāk informācijas: www.statoil.lv

Karjera uzņēmumā: http://www.statoil.lv/lv_LV/pg1334072573136/private/Karjera.html